| NothingPersonal a întrebat:

Am o dilema, voi cand va duceti la WC si terminati de facut treaba mare, va uitati la hartie cand va stergeti? vreau raspunsuri sincere laughing

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Ok,o sa fiu eu sincer.
DA!
Dar o facem fara sa vrem cand intoarcem hartia laughing nu sunt curios, dar toti o fac iti spun 100 %
Doar ca nu vor sa recunoasca oamenii astia elevati.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si asta prieteni.se numeste timp liber

| Malvina24 a răspuns:

De ce m-as uita?

| dreamgirl16 a răspuns:

Ce Dzeule Sfant...

| NothingPersonal explică (pentru dreamgirl16):

Vrem un raspuns laughing)

| dreamgirl16 a răspuns (pentru NothingPersonal):

Nu prea am ce sa raspstraight faceDoar ca va cam plictisiti rau de tot, hayde, jet de aicistraight face

| InstructoruL a răspuns:

Eu ma uit ca am inghitit cand eram mic o hartie de 1 milion si nici acu nu am scos-o incalaughing)

| zoozoleeh a răspuns:

'InstructoruL' Am si eu o intrebare pentru tiine.:d cum? de fapt ce legatura are privitul hartiei dupa ce te`ai sters la fund:d cu faptul cu ai inghitit tu o hartie de un milion cand erai mik? Pentru ca pe hartie vezi doar ce a mai ramas:d pe cand in acel lucru adiik in trebuie mare se afla banii tai nu pe hartie!winking Sper ca ai inteles ce vreau sa spuunbig grin!winking