| AmNevoieDeAJUTOR a întrebat:

Am si eu o intrebare! este adresata pentru baieti! preferati ca iubita, prietena voastra sa fie virgina sau nu? daca ati gasi o fata buna la suflet sa va iubeasca si sa va respecte si frumusica numai ca sa nu fie virgina aati putia sa fiti cu ea, sa o iubiti si sa o respectati? nu o sai reprosati nimic, nu o s-o numiti curva stiind ca a avut doar un singur baiat si sa va povesteasca in linii generale trcutu ei? fiti va rog sinceri si ajutati-ma cu cite o parere va rog

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Nici gand! straight face Iubirea e iubire,ce naiba,nu tine cont de virginitate sau astea! straight face Gandeste`te si tu, fetele tin cont daca baietii sunt virgini? Nu! Hai, curaj si succes in iubire! Se pare ca ai nevoie!hee hee Si lasa prostiile astea! Succes! happy

11 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Depinde, de la om al om, eu unul respect foarte mult calitatile pe care le-ai descris. Fecioria nu e mare lucru, e mai mult ceva formal, te ajuta sa stii tu ca ai fost primul, in fine.
Eu unul as face cu mare drag tot ce ai spus tu, pentru ea, dar e doar parerea mea.

| Jigsaw a răspuns:

Pai depinde de varsta, totusi mi-ar place sa fie virgina si sa fiu eu primul.Sa stiu ca pe mine ma iubeste si cu mine vrea sa-si petreaca unul dintre cele mai memorabile momente din viata.Nu as avea nimic impotriva daca n-ar fi virgina dar ar avea toate calitatile de mai sus, dar asta daca ar avea o varsta de cel putin 17 ani.

| TheSpecialOne a răspuns:

Pai nu as avea nimic cu ea sa-i zic curva si din astea dar m-as indragosti mult mai greu de ea daca nu e virgina si relatia ar cam scartai...
P.S.:Baietilor nu le place sa le spui despre fostele tale relatii...

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Deci daca as gasi nu as avea de reprosat nimic eu chiar mi-asi dorii o astfel de fata numai ca sunt pe cale de disparitie:yawn

| ionuutzuu a răspuns:

Doar iubirea conteaza. Daca stiu ca tine la mine ori virgina ori cu o piele-n **** tot aia e. In plus pot face sex cu ea mai usor din prima big grin

| Anonim3007 a răspuns:

N-as avea nimic in potriva nu conteaza daca o so iubeasca cu adevara... pei preferabil sa fie virgina dar chiar daca n-ar vi nas numi-o curva as respectao sper ca te-am ajutat funda

| boomoom a răspuns:

Multi spun ca ar prefera o virgina si nu mai stiu eu ce dar, in zilele de azi e FOARTE GREU SA FII VIRGINA pentru ca daca arati ``bine`` si in limbajul baietilor esti ``buna`` ei te vor vedea ca pe un trofeu si dupa ce te-au ``rezolvat`` te lasa balta! bine, poate nu toti sunt asa dar majoritatea asa sunt asa ca trebuie sa fii ```smechera`` si sa le dai peste bot.nu zic ca e ceva gresit daca nu mai esti virgina dar persoana iubita ar trebui sa inteleaga ca ai facut-o din dragoste cu primul si,chiar daca nu mai esti virgina ar trebui sa te astepte nu sa-ti plesneasca fraza ``daca, cu ala ai facut-o cu mine de ce nu o faci? ce am eu? nu ma iubesti?``etc asa ca, capul sus si noroc in cautarea marii iubiri!batting eyelashesbatting eyelashes

| andtim a răspuns:

A avea o prietena virgina e o oarecare responsabilitate si e si cam greu. adica daca esti primul baiat din viata ei, e o onoare, dar si cam dureros(chiar si pentru el!) banuiesc ca intelegi la ce ma refer.winking. totusi daca nu este virgina, eu personal as prefera macar sa fie sincera cu mine si sa ma iubeasca...numai pe mine(preferabil sa imi respecte si nevoile de barbat), altfel se numeste curva si e pacat. legat de sensul cuvantului "curva", in ultimul timp s-a cam denaturat mult. curva, normal inseamna femeie care face sex pe bani cu mai multi barbati diferiti in intervale relativ scurte de timp(azi cu unu', maine cu altu'). in prezent, unii dintre noi, barbatii, folosesc cuvantul "curva" in mod nejustificat pentru a defini o fata care a avut un prieten timp de nu stiu cate luni, cu care a facut sex in toate felurile posibile, dar de care s-a despartit din varii motive.

| ioana_5848 a răspuns:

Scumpa mea, tu pentru asta iti faci griji? in momentul in care un baiat te va iubi cu adevarat nu ii va pasa chiar atat de mult daca esti virgina sau nu. si in plus, e un egoism din partea unui tip sa iti ceara socoteli in legatura cu asta. e viata ta, faci ce vrei cu ea si daca te iubeste te accepta asa cum esti! si in plus, ei mai sunt virgini? forget it! baietii isi pierd virginitatea mult mai repede si intr-un nr mai mare decat fetele! asta e doar o conceptie de misoginism. stiu ca era o intrebare doar pentru baieti, dar aici gresesti. invata mai intai sa te valorezi tu, gandeste-te la tine si nu la ce cred ceilalti. atunci vei fi mai fericita si apreciata de sexul opus. multa bafta! happy

| AmNevoieDeAJUTOR explică:

Eu spun sa aiba 18 ani? si sai para rau de ceea ce a facut sa-ti lamureasca de ce a facut acel lucru. si chiar sa te iubeasca cu adevarat sa fac tot posibilu sa fii tu fericit, ar fi ok pentru voi?

| AmNevoieDeAJUTOR explică:

Multumesc baieti mult pentru raspunsurile voastre as mai dori citeva dacas se poate daca as putia as oferi la toti funda, ma-ti ajutat enorm