| Melinaaaa a întrebat:

Voi baieti daca iubita voastra va face sex oral o considerati curva? sau o iubiti mai mult?

8 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

De obicei chestia asta merge facuta in doi, adica si el si tu.Nu stiu de ce intrebi asta, nu suntem iubitul tau, ce crede el conteaza, eu pot sa te iubesc mai mult, altul sa te denigreze, fiecare caracter ii diferit, n-o sa fie nimeni ca si iubitul tau, doar diferite perceptii.

@Zavoranca/querida dar tu la ce te gandesti, marog? La cozi pufoase de inorogi? la curcubee duble?

| Alexakos a răspuns:

In dragoste si in razboi totul e permis. o data ce este iubita ta care e problema? plus de asta la barbati cand li se face oral... asta e tata. asa si la femei cand li se face oral innebunesc. chestia cu oralu eu nu o vad deloc deplasata. altceva sa te culci cu 50. si altceva sa ai o relatie mai lunga o relatie serioasa. atunci foarte bine daca faceti asta. pentru ca amandoi se simt foarte bine. eu nu am nici o problema daca-i fac oral. pentru ca imi place ca o vad ca se excita si ca se simte foarte bine. insa daca o fac cu una doar ca sa ma golesc. aahaa atunci nici bani de imi da nu o fac.

deci NU. o data ce este iubita mea NU o consider, ba din contra imi place. (si nu exista un barbat care sa spuna ca nu-i place oral)

Răspuns utilizator avertizat
| sL0boz a răspuns:

Si tu lui tie si el tie deodata , asta sigur merge winking si nu nu te va considera.
Dar sunt unii care chiar considera ca daca fetele fac astea sunt curve sau perverse winking si s-ar putea sa le iubeasca mai mult pentru alt ceva.

| sL0boz a răspuns:

Si tu lui tie si el tie deodata, asta sigur mergewinking si nu nu te va considera.
Dar sunt unii care chiar considera ca daca fetele fac astea sunt curve sau perversewinking si s-ar putea sa le iubeasca mai mult pentru alt ceva.

| Infraverde a răspuns:

odata ce este iubita mea,cum mama naibii sa o consider curva? acest lucru se face reciproc, trebuie sa stai de vorba cu el inainte de a face asa ceva, de cand esti cu el?

| ramona90 a răspuns:

Oof baieti astia,,, numai la sex se gandesc:p

| maryo238 a răspuns:

O iubesc mai mult.