| EAElena a întrebat:

este gen offtopic da sper sa nu para atat de idioata.De cateva zile visez ca eu si cu prietenul meu furam un ceas. e vorba de un ceas pe care el l-a cumparat pentru un prieten cu care intre timp se certase si l-a dat altcuiva si acum vrea sa il ia si sa il dea cui trebuia(nu e nimic real). si ma rog, intr-un final suntem prinsi.nu pot explica exact cum...stiu ca in dormitor am intrat prin tavan printr-o chestie elastica in fine cred ca era un produs al imaginatiei mele.cand se trezeste "victima" pe mine ma prinde langa pat pe podea iar pe el cu capu in acea chestie intrucat tocmai luase ceasul si trebuia sa plecam prin acelasi mod prin care am venit. Daca are vreo importanta ceasul avea o curea rosie si pe cadran cifre romane.(nu stiu cat de important in legatura cu subiectul asta este nevoie sa mai mentionez si ca prietenul meu este plecat de o saptamana din tara si ca in tot acest timp ne-am cam certat). Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti dai seama mai exact ceea ce ai visat ...si eu stiu sad chiar nu am nici o idee, dar eu am comis-o cu visurile
de vreo cateva ori... ceea ce am visat s-a intamplat si a fost rau sad

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Categoria de vise în mod cert nu e asta.
Ne mulţumeşti pentru ajutor? Dar care-i întrebarea?

| Savy a răspuns:

NU, n-are nici o importanta ca ceasul avea o cruce rosie, tot replica e.
offtopic la offtopic: tot visul e un produs al imaginatiei tale, ce vrei sa-ti spunem noi ca inseamna? E doar un vis...

| EAElena explică:

Crede-ma ca am cautat mult pana sa pun intrebarea.Intrebarea in sine e ce inseamna si la ce sa ma astept.Eu una sunt genu care viseaza foarte rar gen un vis la 3 4 luni dar cand visez se intampla.Si eu zic sa lasam mistourile la o parte.:*