| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat un ceas de pe un site din cu 200 lei si cureaua e foarte uzata, este din piele. Ca orice curea in timp se uzeaza, si m-a intreb daca este posibil sa duc ceasul la un cesornicar si sa-mi puna chestie dinaia de fier in loc de curea.

Multumesc mult!?

Răspuns Câştigător
| beniamin1994 a răspuns:

Se poate schimba totul la un ceas, daca apelezi la un ceasornicar bun. Manopera te costa undeva la 5 lei, dar cureaua este mai scumpa!

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Iti poate schimba axul, fara probleme, costa in jur de 2 lei.

| hunterr a răspuns:

Normal ca poate!