| cristiansonix a întrebat:

Am un ceas de mult timp si are curea metalica.si s-a slabit cureaua de la cadran problema e ca se loveste de cadran.Ma deranjeaza ca se loveste, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Cred ca problema este de la telescoape. Mergi la o ceasornicarie sa-i schimbe telescoapele si eventual sa faca cureaua mai mica -pentru ca se poate. Sau ii pui curea de piele si o gauresti acolo unde este nevoie.

| cristiansonix explică (pentru anonimg):

Exact telescop.asaaa.uitasem numele

| anonimg a răspuns (pentru cristiansonix):

happy

| anonimg a răspuns (pentru cristiansonix):

Multumesc pentru funda!
Succes!

4 răspunsuri:
| Alexand3ru1 a răspuns:

Problema este de la telescoape care trebuie inlocuite.
Posibil sa trebuiasca sa scoti si zale de la ceasul respectiv pentru a-ti sta mai fix pe mana.