| deea89_9851 a întrebat:

eu numi dau seama daca baietii te plac pentru aspect, pentru inteligenta sau pentru faptul ca unele fete vror sa faca sex cu anumitii baieti! Baietii sunt interesati doar de aspect? Doar de intelect, sau de faptul ca unele fete sunt disperate dupa sex? Unii baietii sunt cam...(nu stiu)si tot ce vror de la fete este sa faca sex, dupacare le lasa balta(se despart de ele)! Deci, dupa ce se uita in special baietii?

Răspuns Câştigător
| Erika:) a răspuns:

Majoritatea dupa sex clar. dar sunt fel si fel de baieti. orq aspectul trebuie. sa fie ingrijit si comportamentul destul de ok sa nu il stresezi si sa te simti bine in pielea ta cand vb. cu tipul de care iti place deoarece daca vrei sa imiti pe cineva nu o sa iti iasa.winking sper sa iti fie de folos sfatul. orq tu decizi SUCCES!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Majoritatea cauta sex...
dar unii sunt si seriosi.
dar ai si tu grija! doar nu o sa cedezi asa usor! straight face
succes!

| unnimeni a răspuns:

Sigur ai 20-21 de ani?

| Axel_9404 a răspuns:

Decitongue sunt fel si feld e baietitongue eu o spun pentru ca sunt baiathappytongue pana la o anumita vasrta 14 15 chiar si 16 ani.la baietii ok conteaza aspectu pentru ca inca sunt mici. dar cu timpu ajung sa isi dea seama ca si intelegearea conteaza si ce are acea fata sub aspect si frumusete.iti zic eu.conteaza toate puse cap la caphappy cel putin la minetongue