| Anemona2020 a întrebat:

Buna as vrea sa va intrebare...ce credeti voi daca faci sex u cineva la varsta de 17 ani nu o sa mai stea nimeni cu tine alti baieti nu vror ca fetele cu care stau sa nu fie virgine. credeti ca ar tr sa ramai mereu cu omul ala? eu nu stiu ce sa fac imi place de pr meu dar mai imi place si de un baiat de la scoala sau poate ma atrage nu stiu dar baiatul de care v am zis inainte vb cu mine uneori frumos sa zicem dar de cele mai multe ori urat si presupun ca ma crede stiti voi ce c**** dar nu st asa.si mie imi place de el din a 9 si acum st in a 11.si tot imi place dar ma gand ca poate ma atrage doar pentru ca nu il cun prea bine si are un are de smecher stiti voi fetele.alte ori am mai stat cu baieti care pareau smecheri dar nu erau si imediat imi trecea acea senzatie...dar cu el nu nu stiu ce sa fac nu as vrea sa ma desp de pr meu deoarece el merita mai mllt cav acel baiat.dar imi place si de ala.si ieri mi-a cerut nr de tele dar nu i l-am dat si mi-a zis ca eu pierd. asta ce inseamna ce credeti oare ma place? voi baietii as vrea sa imi ras.si fetele puteti sa va dati toti cu parere am nevoie de parerile ambelor sexe. Asa si el mia mai cerut odata nr in a 10 il l-am dat dar nu m-a sunat sau ceva nu stiu ce sa fac.la scoala imi vine sa il privesc intruna si as vrea mlt sa il sarut dar nu pot face asta si azi cand mam int cu el mia mimat un popic dar nu l-am bagat in seama. nu vreau sa isi dea seama ca il plac dar cred ca poate stie sau isi sa seama voi ce credeti si de pr meu imi place dar acum nu imi sta gandul la el ci la baiatul ala si dupa cand ma int cu pr meu imediat uit de acel baiat de ce? si duap iar am fluturasi in stomac cand il vad sau cand ma gand la el. si ma gand ca daca ar fi sa ma despart de pr meu dupa sa nu regret mi-e frica ca o sa raman singura.nu prea am pr asa appropiate si daca ar fi sa ma despart de pr meu sa zicem daca mai stau cu baieti imi e frica ca o sa ma intb daca mai st virgina si nu stiu ce o sa zic nu vreau sa stie nimeni ca dupa poate stau cu mine pentru aia si nu vr ca de fiecare data cand st cu un baiat cateva luni sa zicem gata sa ma culc cu el. si oricum baieti de la minje de la scoala toti se cun si nu prea st de inceredere. astept ras sincere fara bataie de joc oricare poate avea o asemenea situatie si nu e bine sa radeti sper sa ma ajutati cu sfaturi bune si fete si baieti pentru ca toti stiti cate ceva imi cer scuze pentru greseli dau funda pentru cel mai bu ras mersi

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Oricine face sex inainte de 18 ani are o reputatie destul de proasta si ajunge la un nivel mizer (lumea spune ca e prost/a crescut/a) si pe alta parte nu mai ai mandria aia ca ai asteptat pana la 18 ani sa incepi viata sexuaal asa cum e logic, dupa aia poti sa-ti strici viata daca vrei, oricum avem destui minori fara minte pe lumea asta si nu trebuie sa le urmati exemplele.

| Anemona2020 explică (pentru mgtow):

Tu la cat ti ai inceputo daca pot intr? si mersi pentru ras dar am intrebare si altceva daca poti ras

| mgtow a răspuns (pentru Anemona2020):

19.

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

M-am chinuit ceva sa inteleg ce ai vrut tu sa spui dar intr-un final am reusit.Pai daca il iubeai pe prietenul tau, nu te indragosteai de altu`.Cel mai bine ar fi sa te duci cu al doilea, ca daca il iubeai pe primul, nu te indragosteai de al doilea. Oricum urat din partea ta ce faci laughing...O sa vezi ca o sa patesti si tu asta pe viitor.O sa iubesti un baiat dar el o sa mai placa pe alta si o sa faca ce faci si tu tongue.

| vitbsk a răspuns:

E o situaţie cam grea, ştii că la vârsta asta mulţi exagerează şi fabulează.
Dacă ai face ceva, dat fiind şi că se cunosc între ei, imediat s-ar afla în şcoală şi ai fi catalogată mai ales de colege( le ştii cum vorbesc)...
Sincer, de obicei când joci la două capete, te alegi cu inima frântă.
De aceea, nu îl amăgi pe prietenul tău dacă nu-l placi.
Totodată, ai grija la băiatu' care-ţi face semne, poate el se poartă cu mai multe aşa sau poate e într-o relaţie.
Vezi, să nu fie o chestie de moment.
Cât despre începerea vieţii...; nu te lăsa prinsă cu uşa- pe sistemu' : dacă nu faci aşea', mă despart şi alte dume de genu.
Din ce zici, văd că nu ai o problemă în a te face plăcută băieţilor, deci, nu o să rămâi singură, prea mult...

| Anemona2020 explică (pentru vitbsk):

Hei ai un id de mess daca ar fi sa vb in privat vad ca te pricepi la sfaturi daca vrei? sa ma sfatuiesti daca ai placere si nu te deranjeaza astept ras tau

| vitbsk a răspuns (pentru Anemona2020):

Sincer, eu nu am făcut decât să enunţ critic nişte prinicipii, nu prea mă pricep (spre deloc) la relaţii interpersonale, de altfel se poate observa şi din întrebările mele că, pe partea de inteligenţă emoţională stau cam slab.
De aceea nu vreau să te induc în eroare, pot să spun o părere, dacă vrei scrie-mi pe privat, o să răspund cu seriozitate.
Ca sfat general, ţie ţi-ar prinde bine nişte sfaturi de la o fată/femeie care a trecut prin lucruri de genul.
E mult mai valoros sfatul unui practicante, deoarece a trăit toate implicaţiile şi consecinţele şi ştie ce vorbeşte.

| cfhjcfhjfzxktyrjxff a răspuns:

Nu trebui sa-ti fie rusine daca nu esti virgina nu inseamna ca ti se va distruge viata sociala sunt mult fete care si-o trag de la 14 ani prin toalete si nimeni nu rade de ele deci nu-ti fa grij zvonurile vin si pleaca

| Anemona2020 explică (pentru cfhjcfhjfzxktyrjxff):

Mersi pentru ras oricum eu fac ce fac doar cu pr meu si daca ar fi sa ma despart de el nu as face asta cu vreun baiat decat dupa mlt timp nu asa gata hai oricum mersi tu esti ft sau baiat? daca se poate sti mersi si app as vrea sa imi ras si la chesti cu baiatul daca vrei mersi

| vitbsk a răspuns (pentru Anemona2020):

Ai mesaj.

| andreea5221998 a răspuns:

Ma frate toti spun ca, daca faci dragoste pana in 18 ani inseamna k esti prost/a crescut/a dar nu este adevarat tu alegi cand este bine sa iti incepi viata sexuala, chiar daca o sa faci la 18 sau mai devreme tot nu o sa mai fi virgina. Ce crezi ca toata viata ta o sa fi virgina cine crezi ca e prostu sa stea cu tine si sa nu faca nimic.In ziua de azi nu mai gasesti un baiat care sta degeaba sa te astepte pana la varsta de 18 ani ca sa faceti dragoste asta este valabil pentru tine Spetsnaz daca u te-ai inceput viata sexuala la 19 ani nu inseamna k toti trebuie sa faca la fel ca tine si scumpyk2012 incepeti viata sexuala cand esti pregatita si cand iti doresti sa faci asta dar cu un baiat care merita si te iubeste cu adevarat.