| Tetitza a întrebat:

Am si eu o intrebare ...Eu vorbesc cu iubitul meu mereu i cand vine de la Scoala il intreb ce a facut si imi zice "Nu stiu, nimic etc" ce sa fac la orice intrebare ii zic rapunde la fel decat daca un alt subiect mai important imi rapunde i-am zis de ce se poarta asa zi zice mereu asa si a zis ca se plicitsetse in fiecare zi de intrebarile astea si ca il enervez altceva nul intreb~ Intrebarea mea e ce sa il mai intre? Pls adau funda

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Intreaba-l daca s-a plictisit de tine. Dragoste cu sila nu se poate

2 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Cred ca faza este ca s-a saturat de tine si nu poate sa iti spuna in fata ca e plictisit de tine in general nu de intrebari.sunt motive aiurea sa te faca sa te racesti singura de el.

| BăiatInteligent a răspuns:

Parerea mea este ca el s-a saturat de tine si nu mai vrea sa vorbeasca. Pursimplu cind asa face baiatul, insamna ca nu mai vrea sa vorbeasca cu tine.Eu tot sunt baiat si imi este cunoscut acest fenomen...