| mikyespaa a întrebat:

Am si eu o intrebare happy km iti pacalesti nevasta sa iti cumpare prezervative durex? k alea love se rup

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

E trist daca ti rusine sa-i ceri lu nevastata sa iti cumpere prezervative durex...

| ochiverzi91 a răspuns:

Pur si simplu ii spui ca vrei durex, ca cele love nu ti se par atat de comfortabile (nu ii spui ca se rup daca nu vrei)

| Jozefina a răspuns:

De ce sa o pacalesti?

| Nixu a răspuns:

Tu iti pui nevasta sa iti cumpere prezervative?! 0.0

| meriuss a răspuns:

Wai baiete ai avut curaj sa te insori si nu ai curaj sa-ti cumperi prezervative de la magazin; eu cumpar de la 18 ani si o intreb pa vanzatoare daca are cu striatiuni si ce arome are; da si lumea se uita ciudat la mine, si rade, stii ce le zic,"de aia razi ca prostu' ca nu o avut mata curaj sa cumpere prezervative si ai aparut tu"

| pink425 a răspuns:

Vrei sa te f.ti cu nevasta si n-ai bani de prezervative I don't want to see!

| BigCode a răspuns:

Intreab-o cati copii vrea.