| cbn a întrebat:

Am si eu o intrebare la voi... daca am avut contact sexual neprotejat in ziua in care al luat ultimul drajeu alb din tableta de anticonceptionale(Rigevidon care presupune administrarea a 7 drajeuri maron dupa cele albe) si nu mai continui administrarea lor exista posibilitatea de a ramane insarcinata? ziua respectiva find duminica iar vineri(dupa duminica)mi-a venit menstruatia?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu ramai insarcinata, dar risti sa faci o dereglare hormonala majora.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai facut tratamentul corect poti sa ramai insarcinata