| Bivolu69c a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru fete.
La prima vedere va atrag baietii mai "facuti" cu ceva muschi nu foarte mari dar sa arate bine gen alex velea?
Cat de mult conteaza pentru voi fetele ca un baiat sa arate bine proportionat.
Ce parte a corpului unui baiat va atrage cel mai mult din punct de vedere sexual?

6 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Evident ca oricarei fete ii plac baietii cu muschi, cu pachetele sa zic asa :p. eu personal nu sunt obsedata dupa asa ceva. avand in vedere ca am o relatie de 5 ani jumate nu stau sa analizez fiecare baiat in parte sa vad daca e bine facut sau nu dar imi place excat asa cum e iubitul meu, potrivit cu muschii. nici foarte lucrati dar nici nu atarna pielea pe el laughing)

| Ana_4223 a răspuns:

Pai pe mine ma atrage fundul, nu ma intreba de ce ca sincer habar nu am laughing) dar daca iubesc un baiat sincer nu ma mai intereseaza absolut nimic.Mai nici prea facut gen alex velea mie ala mi se pare sincer ca este exagerat de facut, asa cat de cat facut nici mult, cate oleaca in fiecare parte a corpului

| Densis a răspuns:

Nu prea ma intereseaza sa aiba muschi, insa nu vreau sa fie slab nici gras.(daca stie sa poarte haine adecvate si sa ascunda bravo lui!)
Cei slabi/grasi pot purta haine largi si se vede frumos "la ochi". so ma uit mai mult la chipul lui, ochii, zambet happy.

| LovellyAngel a răspuns:

Alex Velea arată bine? Nu l-ai văzut îndeaproape.

| BuBuMik95 a răspuns:

Pieptul, spatele ..imi plac baietii mai lati in spate..nu neaparat sa fie cu muschi ( nu in modul exagerat ) sa aiba carne pe el laughing asa un pic laughing sa am pe ce pune mana big grin

| Διεxαnđяαღ a răspuns:

Eu m-am indragostit de un baiat dupa primul an de cunoastere.e normal..la ce trebuie muschi?winking