| dezire_6265 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti ce inseamna la voi sa luati o pauza intr-o relatie da sincer va rog mersi anticipat rasp urgent

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A lua o pauza in relatie inseamna ceva stupid (cine nu e in stare sa iubeasca face asa ceva).

| Libelle a răspuns:

Nu-s baiat dar:
pauza="Vreau sa vad cum e fara tine".

| Razvan a răspuns:

Cand ma plictisesc de o tipa,dar ea e moarta dupa mine si ma incearca un sentiment primar de mila, ii zic sa luam o pauza si apoi ii dau papucii, spunandu-i ca "s-au racit relatile"

Răspuns utilizator avertizat
| pisy_9676 a răspuns:

Pauza=despartire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa luam o pauza inseamna ca ne-am saturat si vrem schimbare, sau avem deja pe altcineva. Nu doar la baieti e valabil ci si la fete...

| Cody_2807 a răspuns:

Inseamna ca :
1 Vrem si alta partenera
2 Nu suntem siguri de sentimentele fata de actuala iubita si vrem sa ne punem gandurile in ordine Sau
3 Vrem sa ne despartim de actuala prietena si prin asta vrei sa imi dam de gandit