| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,voua va place sa faceti sex oral fetelor?

13 răspunsuri:
| nighter a răspuns:

Ador sa fac asta persoanei iubite big grin

| RAY a răspuns:

Daca e sanatoasa ca se pot lua mult bts prin oral, desi nu la orice fata, ar fi ceva nou, pana acuma a fost invers, /nu stiu cu care sa incep ca am un harem de femeii /(glumesc)

| corbulalbrosu a răspuns:

Oricare baiat/barbat adora sa i se faca sex oral dar si mai mult ii face placere sa de-a limbi unei "pasarici" minunate.

| madalina19mic a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Ai gusta ceva nectar dulce nebunule?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru madalina19mic):

AHHHHH,mai intrebi? cu putina miere si putina frisca as musca si linge ca dintr-o savarina.

| mihai69 a răspuns:

Calule, mănânci ovăz?!? rolling on the floor

| LoveSleep a răspuns:

Ce scârbos.
Se face așa ceva?
În ce lume trăim...

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ooo,bisericosule,tu capra moralista laughing) mancami-ai vaginul in noptile cu luna plina laughing)

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu mă da de gol :]]

| MidnightR a răspuns:

Daca are gust de miere, I'm in!

| cameleonu05 a răspuns:

Daca aveti si un tub de frisca...pfff iese film porno laughing

| bogdi9509 a răspuns:

Bineinteles!

| subTooc a răspuns:

Dap,dar tie iti pacle sa faci baietilor?