| Bruneta_3670 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti.va plac virginele la pat? adica va place sa dezvirginati fetele? daca da de ce si daca nu tot de ce...

Răspuns Câştigător
| Alexutzu_8327 a răspuns:

Da pentru ca iti ofera "satisfactia" ca esti primul baiat de care s-a atasat cel mai mult

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, imi plac virginele, pentru ca am un principiu: nu dau limbi unde a footut altul. laughing Ce intrebare idioata! Cui nu i-ar placea o virgina?! ma rog, in afara acelor fatarnici care sustin ca vor una experimentata ca sa stie sa se miste in pat. Prostii! happy

Răspuns utilizator avertizat
| szergiu a răspuns:

Nu ne plac virginele pentruu ceea ce crezi tu. noua de fapt de e acelasi lucru ca si cand am faceao cu o fata obisnuita, dar o facem cu gandu [Ee smug fata asta a facut`o cu mine primul, sunt primul care si-a bagat **** in ea.smug] cam asta gandim noi.

| aLyNutZu_6169 a răspuns:

Eu am 14 ani
sunt cam micut dar am intretinut relati sexuale de 5 ori
nu am dezvirginat nici o fata pana acu dar nici nu vreau deoarece mi se pare ciudat si mi se cam face frica

| vturcanu a răspuns:

Da ne plac, da voi fetele nu ne puteti intelege de ce

| Angelin a răspuns:

Daca ne lasa...tot ea are de pierdutlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua la numar deflorate. E nevoie de rabdare tati, dar rezultatul e pe masura.invata de la tine, o faci asa cum iti place tie!

| Bruneta_3670 explică:

Si daca va paraseste dupa ce o dezvirginati...cum v-ati simti?