| ZozOoLiNa a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Va plac fetele care stiu ce vor hotarate sau cele timide care nu se impun deloc intro relatie?

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

Mie imi plac sincer cele mai hotarate chiar daca eu sunt putin mai timid parca cand vad o fata mai indrazneata prind mult curaj. Asa cu o fata timida nu prea as avea ce sa vorbesc mai ales daca amandoi suntem mai timizi. Cred ca aici e ceva de genu opusele se atrag si identicele se resping ceva gen.

3 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Ne-am certa daca ar fi foarte hotarata si ar fi ciudat sa fiu cu o fata bleaga(e ca si cum nu ar fi). Fata trebuie sa fie fata in primul rand, nu sa se comporte ca o tentativa de baiat.Mai sensibile si "fandosite", insa nu moarte.Trebuie sa zica si ele ce gandesc si sa isi sustina puncul de vedere, dar asta nu inseamna ca ce zic ele asa facem.Asta nu se va intampla.O relatie perfecta e o relatie in care baiatul e baiat si fata e fata.

| Bubu4 a răspuns:

Depinde de relatie, daca baiatul e timid, fata ar trebui sa fie mai hotarata pentru a functiona relatia si invers, daca baiatul e indraznet, fata mai timida. Insa eu zic sa pastrezi linia de plutire, adica nici prea indrazneata dar nici timida, intre :* Iar cand vei fi intr-o relatie vei simti de ce are ea nevoie pentru a se dezvolta intr-una serioasa.

| Alcatel a răspuns:

Cele mov.