| NikolassJust4you69 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete, va excita patratelele la baieti? >:

Răspuns Câştigător
| CrissNico a răspuns:

laughing Buna intrebare rolling on the floor
Sa nu ii spunem tocmai"excitat" happy
Cand vezi un baiat mai "lucrat" normal ca iti atrge mai mult atentia dar daca caracterul baiatului lasa de dorit ce rost mai au patratelele?happy
Depinde mult si de felul de persoana care esti pentru a face o fata sa se simta bine in preajma tahappy
Sa fiu sincera daca imi aleg pe cineva langa care sa fiu nu il iau dupa cate patratele are, ma uit la cum vorbeste cu mine si la cum se comporta happy
Dar na aratand bine are un plus acolo pe langa comportamenthappy

21 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Baby, tu esti ala din poza? Doamneee cred ca m-am indragostit. Sunt uda toata, jur.

| Pacala a răspuns:

Eu daca as fi fata n-as vrea baieti cu patratele. De ce sa ma lovesc la frunte si sa fac cucuie?big grin

| RAY a răspuns:

Si ma rog ce face o fata ca niste patratele daca erau pe hartie era altceva serios

| OnuOnulică a răspuns:

Tipic românesc întrebare adresată fetelor răspunsuri de la băieţi laughing
Bine ai venit pe TPUwinking

| Memo97 a răspuns (pentru OnuOnulică):

laughing corect!

| NikolassJust4you69 explică (pentru OnuOnulică):

Mersi frate laughing)

| OnuOnulică a răspuns (pentru NikolassJust4you69):

Cu plăcere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca fetele se excita la vederea patratelelor voastre, decit daca ne imaginam cine stie ce fantezii.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns:

Da ma.o sa iti ia tie o patratica si o sa faca sex cu ea.

| NikolassJust4you69 explică (pentru Cosmin1I):

Ce intreb eu si ce raspunzi tu laughing esti prea prost, u va suport pe astia ca tine, eu intreb cv si tu raspunzi altceva, app intrebarea era pentru fete, in caz ca nu esti, nu accept si homosexuali.

| Cosmin1I a răspuns (pentru NikolassJust4you69):

Macar scriu corect.

| 拉维尼亚 a răspuns:

Nu, nu imi plac nici patratelele si nici muschii

Răspuns utilizator avertizat
| vanessa63425789 a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult baietii cu patratele
Dar nu prea prrea evidente
Adica sa se vada dar nici exagerat!

| Loola19999 a răspuns:

De placut da, de excitat..nu laughing

| Amii2194 a răspuns:

Excitat nu e cuvantul potrivit laughing... pentru mine conteaza sincer sa ma atraga acea persoana nu neaparat corpul sau. acum e normal sa le placa fetelor patratelele dar nu cred ca ar trebui sa exagerezi cu asta