| anonim_4396 a întrebat:

De ce ii excita pe baieti bataile intre fete?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca le vad una peste alta...si tot asa!

| BRG a răspuns:

În primul rînd o bătaie între fete nu este deloc excitantă, din contră este considerată violență, dar cei care se ewxcită privind așaceva sigur nu sînt sănătoși la cap.

| Silviu591 a răspuns:

Dar nu ii excita thinking depinde. daca esti batut in cap sau esti vreun obsedat care ar **** si o baba de 80 de ani da.pe aiai ii excita

| Fllly a răspuns:

Le plac cand se flocaielaughinglaughing)

| wdsasd a răspuns:

Prefer 2 lesbiene salbatice, dar in pat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu stiam ca pe ei ii excita bataile intre fete, ci ca ii excita cand doua fete se saruta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine nu ma excita bataile intre fete...nici cand se saruta.nici cand le vad salele goale thinking

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti gay cosmotel daca nu te excita fetele? te excita baietii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tu nu cunosti conceptul de gaywinking

si daca nu stii sa citesti nu mai comenta.am zis ca nu ma excita acele lucruri happy