| IOanaaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi, cum sa imi fac iubitul sa simta mai multa placere in timpul actului sexual? funda

8 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Pai de ce ai face tu ceva? care e problema? ce nu merge? explica mai bine!

| IOanaaaaaaaaa explică (pentru costel24ro):

Merge e totul super bine dar vreau eu sa se simta el si mai bine sa fie mai pasional si tensionat

| costel24ro a răspuns (pentru IOanaaaaaaaaa):

Pai nu cred ca poti face mai mult,nu cred ca ar fi vreo metoda,mai ales ca zici ca merge bine,poti sa prelungesti preludiu,va mai puteti opri din sex si va sarutati,atingeri,o face-ti mai slow,depinde si de ce ii place lui si tie! de ce nu-l intrebi? si daca s-ar simti prea bine poate va termina mai repede,si poate nu-ti convine! dar daca totul merge bine,eu zic sa fii multumita, cu timpul mai descoperi cate ceva care il excita mai mult! la fel ca si la femei, difera de la om la om si la barbati! cu bine si pasiune fierbinte va doresc!

| BGI a răspuns:

Take it up the ass smug Acum serios, tu iti cunosti cel mai bine iubitul, si ar trebui sa stii ce iti place si ce nu. Eu degeaba iti spun ce imi place mie, pentru ca se poate ca lui sa ii displaca total asta. Poti incerca un "teasing", sa prelungesti preludiul pana cand il simti tu ca nu mai poate sa reziste, ca fiecare centimetru din corpul lui te doreste happy In cazul meu, asta functioneaza, alaturi de un mic oral big grin

Răspuns utilizator avertizat
| consilierultau001 a răspuns:

Gemi si tu pasional si il saruti pe gat...

| Rockstyle a răspuns:

Sa ii faci feetjobwinking... ador astalove struck

| nimenii007 a răspuns:

Incearca si uh alte pozitii.nu stiuthinking