| anonim_4396 a întrebat:

Daca in timpul actului sexual femeia elimina prea mult lichid alb, destul de inkolor si fara miros, care o face sa nu mai simta placere deloc, da de inteles ca are vreo infectie? sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal nu, dar e ceva ciudat. Orice femeie stie ca placerea creste cu cantitatea de lichid lubrifiant si ca acesta este secretul placerii feminine. Nu inteleg de ce la tine ar fi altfel.

| foxi a răspuns:

Cum stii sa faci sex fara sa stii sa scrii?

| face2face_5926 a răspuns:

O infectie nu e niciodata incolora si mai ales fara miros, asa ca stai linistita sunt secretii absolut normale

| riana36blue a răspuns:

Mai intai documentati-va, apoi va apucati de sex.