| revelatia2003 a întrebat:

Am si eu o intrebare (poate e putin cam absurda): vi s-a intamplat vreodata sa va indragostiti de cineva fara sa va doriti?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nu e absurda pentru ca nu te poti indragostii de cine vrei.Normal ca mi s-a intamplat.

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pai da...
Doar nu m-am rugat seara "fa-ma Doamne sa ma indragostesc"

| alylove15 a răspuns:

Da,mi sa intamplat.Chiar daca nu imi doream sa ma indragostesc de el s-a intamplat sa il plac...pana la urma inima decide nu noi.

| Narcis2007 a răspuns:

Vred ca toti...

| getutageo a răspuns:

Hey pentru mine este ceva normal asa ca nu iti fece griji

| M_3091 a răspuns:

Da. De cel mai antipaticlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce nu te indragostesti din creier, ci din inima...atunci s-ar putea.Dar nu mi s-a intamplat, bine asa.

| LostInDreaMs09 a răspuns:

Da,laughingA fost cam naspa luan in vedere ca el era un stain pentru mine rolling on the floor

| monyca77 a răspuns:

Normal.

| Dvlc a răspuns:

Nu e deloc absurda intrebarea. Chiar acum cateva zile mi s-a intamplat sa inceapa sa imi placa de un baiat pe care iarna trecuta abia il suportam si vara asta am inceput sa ne distram pe cinste impreuna. Iar eu acum chiar ma intreb cum am putut sa ajung sa ma indragostesc de el chit ca e cu 8 ani mai mare ca mine. thinking