| anonim_4396 a întrebat:

Posibil sa fie una chiar aiurea, dar chiar vreau sa aflu raspunsul. Am facut acum 3 zile un oral pr meu, si dupa am avut gura amortita, a doua zi nu mai simteam nimic dar ma durea putin in cerul gurii iar acum a treia zi ma doare limba pe partea dreapta pana la amigdala. Vreau sa specific ca e pentru prima data cand am facut asa ceva.

7 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Another fail troll rolling eyes so lame...

| BlackAngel23 a răspuns:

Categoric nu

| Korrawi a răspuns:

Nu cred, dar daca simptomele persista du-te la ORL.

| Laura46 a răspuns:

Prietenul tau sa nu aiba o infectie si sa o fi luat-o si tu... oricum sa stii ca daca i-o sugi nu inseamna ca nu te va insela.o sa il lingi si in fund daca iti va cere? numai proastele o sug! un baiat care isi respecta prietena nu ii va cere niciodata sa i-o ia in gura, dar ce sa inteleaga fetele astea...

| bigalow a răspuns:

Da o sa ramai stirba si surda laughing

| Soinlove a răspuns:

Congratz, babe, Congratz!

| anduu_2111 a răspuns:

Data viitoare suge-o mai usor nu te mai inkorda