| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare sa zic asa putin mai retoricahappy ce sanse ar avea un baiat de 17 ani cu o fata de 22?

39 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Cam aceleasi sanse pe care le-ar avea un baiat de 17 ani sa piloteze un avion de pasageriwinking

| FPI a răspuns (pentru ionutzul31):

Ma faci sa zambesc dar nici chiar asalaughinglaughing

| ionutzul31 a răspuns (pentru FPI):

Fie,sa fie primul om pe marte.Din punctul meu de vedere sunt sanse 0%...asta doar daca fata e sanatoasa la mansarda, caci daca are vreun fetish cu baietii mai tineri se explica

| FPI a răspuns (pentru ionutzul31):

Ma faci sa radlaughinglaughing dar ce sa mai zic fiecare are dreptul de a-si spune opinia si eu respect acest lucruwinking

| neutrino a răspuns:

Sanse la ce?

| FPI a răspuns (pentru neutrino):

Sanse pentru o relatiehappy

| h3r a răspuns:

Buna.
Spre dezamagirea ta, nu prea sunt sanse. Ea este cu mult mai matura decat tine, nu o vei atrage deloc. Nici macar fizic. Totusi ai 17 ani, ea 22. Este o diferenta.
Nu-ti face prea multe sperante, chiar daca ea mai filtreaza putin sau mai glumeste, nu o lua in serios, asa cum nici ea nu o face.
Trebuie sa gandesti logic, nu te lua dupa cele spuse de ceilalati in raspunsuri.

Sper ca nu am deranjat cu raspunsul meu, doar am fost sincera, asa ca te sfatuiesc sa uiti de tipa respectiva.
Take care!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Aceisasi gandire ca si tine o am si eu de asta nu mi-am facut sperantestraight facestraight facestraight face

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Atunci evit-o pe respectiva. O sa te amagesti singur!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Mai bine aleg amagirea mea decat sa o evithappy

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Dar ce sa stai sa suferi dupa ea? De ce nu cauti pe alta care sa tina la tine cu adevarat? La care intr-adevar sa ai sanse.
Candva o sa regreti ca ai stat dupa ea, ea nevrand nimic serios de la tine.
Sper ca nu te-am suparat cu asta, insa e pacat sa-ti pierzi asa timpul. Iti doresc numai bine si ai grija ce faci pe parcurs!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Nu m-ai suparat, nu pot sa o evit ma simt mult prea bine in compania ei adica mai bine spus sunt in lumea mea si poate ai inteles gresit nu sunt indragostit nebuneste de ea doar ca o plac foarte mult si poate o sa regret mai tarziu perioada asta cum ai spus dar ce sa fac mai trebuie sa vina si amagirile in viata nu doar bucuriihappy!

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Da, trebuie.
Am vazut ca ai zis mai sus ceva despre un suc, la o iesire. Cred ca nici asta nu ar accepta. Are 22 de ani, nu i-ar place sa fie vazut totusi cu un pustan de 17 ani. Pe cat de matur esti tu, tot nu ar accepta.
E parerea mea, sper sa nu irite. Insa cam asa gandesc majoritatea fetelor de varsta ei.

Totusi succes, poate daca o iei cu o vorba buna, ar accepta intr-un final.

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Am specificat mai sus ca am iesit de mai multe ori cu ea in oras, oricum habar n-am cu sa procedez sa fie mai bine chiar nu vreau sa gresesc cu ceva, nu stiu ce va fistraight face

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Atunci continua. Nu te opri, dar totusi ma indoiesc ca va accepta ceva cu tine.
Pana la urma incercarea moarte n-are si poate... poate o sa te bage in seama.
Te-ai gandit ca pentru ea nu insemni nimic decat un simplu prieten?

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Am sa continui, azi am facut un pas foarte important mi-a mai crescut moralul sper sa continui in nota astahappy!

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Atunci sa auzim de bine, insa nu te culca doar pe o ureche!

Numai bine!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Nu ma culc astept sa vad ce o sa fie dar totusi parca mi se pare ciudat intr-un felstraight face

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Pai tuturor ni se pare ciudat. E diferenta de varsta prea mare, iar o fata la varsta ei nu ar accepta asta. Fara suparare, probabil si tu esti constient de asta.
Raman la parerea mea, ca nu prea sunt sanse...

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Sunt foarte constient de asta de asta nici nu indrazesc sa zic ceva pentru ca mi-e teama ca o sa stric o prietenie foarte frumoasa, parerea meahappy Vrea sa vina totul de la sine daca are ce sa vinalaughing

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Mai bine o prietenie puternica.

Numai bine!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

Mersi pentru parerile tale, oricum saptamana viitoare o sa fie decisivahappy

| h3r a răspuns (pentru FPI):

Sa auzim de bine!

| FPI a răspuns (pentru h3r):

winking!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte mari. dragostea conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza varsta.

| Elly7890 a răspuns:

Nu conteaza varsta! o diferenta de 4, 5, 6 ani pana in 10 ani nu e mare! dar conteaza sa va iubiti ca sa mearga relatia ca altfel degeaba pentru ca o relatie se bazaeaza pe sentimente nu doar pe atractie si pe placut fizic!

| FPI a răspuns (pentru Elly7890):

Da stiu ca nu ii mare diferenta dar parca ii perioada aia sa nu mearga adica mai repede ar mere 19-24 decat 17-22 nu stiu ce sa fac pentru ca daca o intreb mi-e frica sa nu o pierd de tot adica sa nu o mai vad pentru ca eu nu stiu ce vrea ea de fapt dar oricum Merci de raspunshappy

| r3ally a răspuns:

Nu prea multe! Tu te gandesti la aventuri si ea la relatii mult mai serioase happy

| FPI a răspuns (pentru r3ally):

Posibil si asta ce sa zic!

| mariumarius a răspuns:

Varsta e doar un numar...iar "sanse" nu exista ci doar "compatibilitate"...iar ca raspuns la intrebare ..normal ca poti fi cu o fata mai mare ca tine

| FPI a răspuns (pentru mariumarius):

Compatibilitatea zic eu ca ii foarte mare din toate punctele de vedere din ce am vazut pana acum pot sa zic sigur ca suntem pe aceiasi lungime de unda dar nici nu as vrea sa fie ea constransa de faptul ca ar avea un prieten de 17 ani daca ma intelegistraight facehappy

| iubesteOrezul a răspuns:

Daca se plac, au toat sansele. Si ce daca e mai mic? Adica, varsta nu conteaza asa mult. Era o problema daca el avea 15 si ea 22. Nu e ceva nefiresc. Bafta sa ai!

| ruxyycriss44 a răspuns:

Nu e atat de rau.....chiar aveti sanse daca va place unu de celalalt... oricum BAFTA!

| FPI a răspuns (pentru ruxyycriss44):

Pai stiu ca nu e rau dar parca ii ciudat adica eu daca as avea 22 de ani si ea 17 nu stiu daca as iesi cu ea pentru ca fetele mai mici ca mine imi par niste copile adica eu am gandirea mai deschisa si de asta mi-e greu sa o intreb adica foarte des ne intalnim si am povestit tot ce se poate si cele mai intime lucruri, parca mi-a mai crescut moralul Mersi!happy

| ruxyycriss44 a răspuns (pentru FPI):

Fara suparare dar asa gandesc baietii despre fetele mai mici...dar pe fete sincer nu prea le intereseaza varsta

| FPI a răspuns (pentru ruxyycriss44):

Nu stiu daca asa gandesc toti baieti dar poate din pacate asta ii gandirea mea, eu unul cel putin ma simt mult mai bine in compania fetelor mai mari ca mine din ce cauza nu stiu

| aRaBw a răspuns:

Depinde de ea; si cand spun asta ma refer la faptul ca sunt fete materialiste si altele nematerialiste. Daca e materialista sunt sanse putine daca nu ai o masina scumpa, portofelul gros. Daca ai noroc sa nu fie materialista trebuie sa-i atragi un pic atentia si sa fi si putin simpatictongue

| FPI a răspuns (pentru aRaBw):

Eu zic ca nu ii materialista daca era nu cred ca accepta sa iesim la un suc de atatea ori nu stiu ce sa zicstraight face