| Edyjuhguhg a întrebat:

Daca da putin bomba nucleara in Ucraina murim si noi? Intrebare retorica stiu ca nu sunt sanse asa mari

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu cred ca murim si noi, ca daca da cu raza calculata ca sa nu afecteze alte tari, e okey.
Dar nu va da cu nucleara ca merge si conventional razboi.
Iar daca radiatiile ne-ar afecta, e mai sigur ca nu dau, ca si ei au granita cu ukraina si nu le convine sa se f singuri.

| Frank51 a răspuns:

Da, mor toți în afara de cei care vor sta în buncăr. Președinți, senatori, deputați, comisari, șamd.

| Brizbriz a răspuns:

Foarte probabil ca v-a duce la razboi nuclear, asa ca da, murim toti

| 1997onur a răspuns:

Doamne ferește să se întample asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moare el pana sa o dea.

| scp3008 a răspuns:

Daca nu esti in orasul unde cade bomba pe termen scurt nu o sa patesti nimic. Depinde cum bat vanturile, cat de expus ve fi la radiatii, dar alea se vad cu timpul

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Poate da poate nu, nu știe nimeni doar Dumnezeu

| martisor2022 a răspuns:

Ne-am duce toți pe...