| sergio_9818 a întrebat:

Am si eu o intrebare.sunt baiat iar o fata ma place dar nu am curaj sa-i spun ce sa fac am incercat tot

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Incearca sa te uiti in ochii ei si sa-i spui ca o placi.(P.S.:Nu-i spune ca "si tu o placi" pentru ca se va enerva asa) Incarca, ce ai de pierdut?

| marthaa a răspuns:

Chiar ai incercat tot? Dar de ce sa nu ai curaj? Daca fata te place...Eu zic sa lasi timiditatea la o parte. Daca vorbesti cu ea nu se intampla absolut nimic rau.Asta pot sa ti-o garantez. Dimpotriva vei vedea ce bine te vei simti stiind ca ai facut asta.Hai putin curaj.

| Esperança a răspuns:

Incearca sa o inviti la un suc, o prajitura etc. stai de vorba cu ea, fa-o sa zambeasca.nu e o solutie sa ii zici in fata"te plac".Fa-o sa sesimta bine in compania ta si sa isi mai doreasca sa iasa cu tine totul va decurge de la sine.O sa-si dea seama singura ca o placi.azi un pic, maine un pic mai mult si tot asa.Succes!

| Sophiie a răspuns:

Luativa cu vb despre subiecte amuzante si cand vezi cai in toane bine sp,, auzi mie imi place de tine tie" sau nu stiu dezvoltal u :p