| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, imi place de un baiat de cate luni.Si am tot incercat sa-i spun ca-l plac, doar ca atunci cand mi-am facut curaj sa-i spun, el m-a mintit ca are iubita.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Issa001yss a răspuns:

Inseamna ca nu te place si a vrut a te respinga fara sa te supere, adica daca iti spunea tot adevarul ca nu vrea sa fie cu tine ca nu te place si de ce nu te place, te-ai fi suparat.

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Inseamna ca nu te place.

| OnuOnulică a răspuns:

Că treubie să îţi cauţi altu care să te iubească şi să nu te mai gândeşti la pămpălău ăla.

| neutrino a răspuns:

Nu te place si te-a respins politicos.

| NameHarris a răspuns:

Inseamna ca din punctul lui de vedere 1 esti naspa 2 chiar are iubita 3 nu vrea sa aiba o relatiewinking

| varcolaccc a răspuns:

De unde sti ca nu are laughing?

| girlpoisson555 a răspuns:

Dacă te-a mințit că are iubită. Nu e cam clară treaba?!
Tipul nu prea e interesat de tine.
Da' vorbaa aia. Tu ți-ai făcut "datoria". Ți-ai luat inima în dinți și i-ai spus, nu riști nu câștigi. Măcar ai încercat. :*