| anonim_4396 a întrebat:

AM si eu o intrebare. Vreau sa ii dau prietenei mele un ursulet... Sunt cu ea de putin timp. Pe 14 septembrie a fost ziua ei. Pe atunci nu eram cu ea. Si acu vreau sa ii dau ursuletu si nu stiu ce sa ii zic. Ca cadou de craciun e cam devreme sa il dau. Pot sa spun ca e de ziua ei. Il dau si daca ma intreaba dc nu stiu ce sa ii spun. Ca e de ziua ei, ca e de craciun... Vreau mai multe idei. FUNDA

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

E simplu ii zici ca ii oferi acest ursulet sa o vegheze si sa aiba grija de ea atunci cand ea nu e cu tine, sa fie un simbol al prieteniei voastre! Bafta!

| DeeaMarry a răspuns:

Pai si ce are daca mai astepti pana la Craciun?thinking
Ideea cu ziua ei nu mi se pare prea potrivita. 14 septembrie a fost acum cam mult timp.
Ai putea sa ii dai ursuletul spunandu-i ca nu ai nevoie sa astepti o zi anume pentru a-i arata cat de mult inseamna ea pentru tine/cat de mult o iubesti! Sigur o sa fie impresionata happy

| DeeaMarry a răspuns:

Oricum, tot a trecut cam mult timp...

| Missdaydreaming a răspuns:

Ca e de Mos Nico happy abia astept sa vad ce gasesc de la tati in cizmulite love struck laughing. cu toate ca mai bine ai fi sincer cu ea si sa ii spui ca i l-ai luat de ziua ai dar nefiind atunci cu ea ti-a fost greu sa i-l dai happy

| Cristy990 a răspuns:

I-ai un iepure, stefaniei ii plac iepuriilaughing))

| GaitanruLuca a răspuns:

Sunt luca o sa ii torn tot da marogrolling on the floor laughing i-ai un pedo bear un pedo bearlaughing mama ce poponar esti laughing zici ca esti femei ai retinut ziua

| sasukeand a răspuns:

Scuze dar ziua ei e pe 4 noiembrie... nu 14 sept... am scris din greseala septembrie

| ArealIT a răspuns:

Lui stefa nu ii plac ursuletii