| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema, de ceva timp cand fac dragoste cu sotul meu ma apuca o durere insuportabila de ovare si nu stiu care este cauza, ma gandeam ca poate fi o raceala la burta? voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba niste chisturi ovariene. Trebuie sa te duci cat mai repede la ginecolog.

mira
| mira a răspuns:

Da.Pe TPU nu gasesti rezolvare unei probleme atat de delicate.

Răspuns utilizator avertizat
| vykkusor a răspuns:

Raceala este la ovare nu la burta, asa ca ai grija de tine... cel mai bine ar fi sa mergi la medicul ginecolog.bafta.pa

Răspuns utilizator avertizat
| lucicx a răspuns:

O vizita la ginecolog iti va da toate raspunsurile de care ai nevoie.