| Diana254 a întrebat:

Stie cineva din ce cauza este durerea intre buric si zona pubiana? Nu este o durere insuportabila si nici permanenta, insa simt ca un fel de "nod"in diferite perioade ale zilei.Se poate sa fie o raceala la ovare? Astept raspunsuri serioase, va rog! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea amintita de tine in acea zona a corpului nu poate sa aiba alte cauze decat cam cele amintite de tine precum si dureri care sa-ar putea sa radieze de la vreo afectiune de matura medicala a uterului sau a vezicii urinare.Intro astfel de situatie ar fi binevenita o consultatie facuta de medicul de familie.Multa sanatate.

3 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Da' tu de medic nu ai auzit?

| Diana254 explică (pentru BeckhamRZM):

Nu happy si daca esti atat de dragut/draguta si te-ai obosit sa raspunzi desi nu are nicio relevanta raspunsul tau o sa te rog sa-mi explici tu semnificatia cuvantului medic happy

| BeckhamRZM a răspuns (pentru Diana254):

Dexonline.ro, s@L!