| denismaria92 a întrebat:

Am o durere foarte insuportabila, parca m-ar durea si burta si spatele in acelasi timp. Celor care li s-a intamplat, ce poate fi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Ce a spus caramela sau probleme cu rinichii. Daca in 3-4 zile nu iti cedeaza durerea, du-te macar la medicul de familie.Sanatate!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, pai poate trebuie sa iti vina menstruatia, la unele persoane asa se manifesta... daca nu e cauza asta, poate ar fi bine sa consulti totusi un medic.papawave

| tuGatita a răspuns:

Pai eu asa patesc cand imi vine menstruatia. poate o fi asta cauza. daca nu...ia un nurofen sau algocalmin fiola. sanatate!

| denismaria92 explică:

Buna seara. Menstruatia tocmai mi-a trecut. Si acum nu ma mai doare. Oare a fost din cauza alimentatiei in ziua respectiva?