| elly10 a întrebat:

Am si eu o problema. acum cateva zile m-am pus cu un baiat(cristi) de care nu imi place... iar eu ieri am plecat in tabara si m-am indragostit de un alt baiat (florin). iar el a aflat de cristi. si nujtyu cum sa ma despart de cristi

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sper ca Cristi să-ţi radă nişte palme peste mufă şi să te trezeşti.
Ai intrat într-o relaţie cu o persoană pe care nici măcar n-o placi, doar aşa... ca să fie şi acum brusc sari în altă relaţie... bravos naţiune!
Să nu ai mai târziu tupeul să ceri ca băieţii să te respecte!
Totală lipsă de respect pentru tine!

| Razvan a răspuns:

Dai cu zarulbig grin
Eu nu inteleg expresia "m-am pus cu un baiat"
Adica, prin Oltenia se zice ca "am stat cu un baiat" si exista si "mi-am pus-o cu un baiat". Diferenta intre cele doua e km-etricalaughing

| doar.pt.voi. a răspuns:

Simplu. Dai un mesaj ca ti-ai gasit pe altul, ca te-ai gandit bine, ca iti pare bine ca l-ai cunoscut si speri ca o sa ramana un loc de buna ziua. Sper ca te-am ajutathappy

| AndaAndore a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el direct.
sa-i spui pe fata ce simti si o sa vezi ca o sa iasa binewinking
succes!

| LookBehinD a răspuns:

Spune-i ca ti-ai dat seama ca nu-l mai iubesti si ca vrei sa va despartiti.

Fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| Miruna_7873 a răspuns:

Zii pur fi simplu.
,, Numai vreau sa fim impreuna " happy

| Andra974 a răspuns:

Ushor, vorbeste ca el si spune-i ca este un alt baiat si puteti ramane prieteni. Eu asa as face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i in fata ca nu mai vrei sa fi cu el pentru ca te-ai indrogostit de altcineva.

| AnuTTza a răspuns:

Pai e foarte usor. daca spui ca nu iti place de el... pur si simplu ii spui ca nu merge relatia