| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Am facut cu prietena mea. Mie imi venea sa urinez dar m-am putut abtine 3 reprize, problema este urmatoarea ca nu am folosit prezervativ si nu stiu daca m-am terminat sau nu in ea. Cand am scos penisul afara nu avea nicio urma de sperma pe el, poate ca m-am oprit la tanc de fiecare data. Dupa fiecare repriza mai faceam o pauza. Ce spuneti oare m-am terminat in ea si e posibil sa devina gravida? sad

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai, si lichidul acela preejaculator are spermatozoizi. tu ce crezi? Daca nu ma crezi, intreaba un medic. Eu am doscutat cu mai multi si toti mi-ai spus asta.
Zi-i sa ia pastila de a doua zi, si data viitoare foloseste protectie!

| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei sa spui ca ai facut sex de 3 ori fara sa ejaculezi niciodata? Cum adica nu stii daca te-ai terminat sau nu in ea? Daca ai ejaculat macar o singura data in viata ta nu poti uita acea senzatie deci cum poti afirma o asemenea aberatie ca nu ti-ai dat seama. Crezi ca vreunul dintre utilizatori este o odrasla de-a Mamei Omida sa aiba puteri paranormale pentru a ghici daca tu te-ai terminat in ea? rolling on the floor Pentru a ramane gravida mai este nevoie de inca ceva chiar mai important decat sperma ta. Te las pe tine sa ghicesti despre ce este vorba si astfel iti vei da singur raspunsul si daca poate fi gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca in una din cele trei reprize te-ai terminat in ea. Deci, este posibil sa fi ramas gravida.