| anonim4ever a întrebat:

Am si eu o problema... Deci prietenu meu mi. a introdus penisu in vagin ...nu m. a dezvirginat a bagat doar putin SI El a zis ca a simtit ca si. a da drumu in mine insa nu e sigur trebuia sa simt s eu chestia asta? daca eu sunt virgina si si. a dat drumu in mine e posibil sa raman insarcinata? help. multumesc

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Prietenul tau e un idiot, si tu la fel. Normal ca e posibil sa ramai insarcinata. Si nu exista "doar putin". Ori l-a bagat, ori nu. Test de sarcina la 3 saptamani dupa contactul sexual neprotejat si afli daca esti insarcinata. Daca ati facut-o cu 3 zile inainte / dupa menstruatie, nu esti insarcinata, dar asta nu te scapa de posibile boli. Copiii n-ar trebui sa faca sex...

2 răspunsuri:
| AlysaAly a răspuns:

Da este posibil sa ramai insarcinata, poti inceraca sa faci o vizita la ginecolog sau poti astepta cateva zile maxim o saptamana si cumperi un test de sarcina.

| nikoola22 a răspuns:

U esti sigura ca mai esti virgina ca daca esti nu poti ramane insarcinata si daca si-a dat el drumul cum spui nu e neaparat sa simti cand o face decat daca stai foarte atenta si te anunta inainte de a o face stai fara grija ca nu poti patii nimic dar totusi fa un test
si data viitoare fii mai atenta ca nu doresc sa tii se intample si tie ce mi s-a intamplat mie pup pa