| AnneMarieAna a întrebat:

Am 19 ani si nu de mult m-am dezvirginat cu prietenul meu. Prima data mi-a curs sange insa nu stiu cat de mult s-a rupt. Aseara cand am intretinut din nou relatii sexuale mi-a mai curs putin, insa durerea a fost multtt mai mica ( stiu ca asa se intampla in multe cazuri, adica se intampla si a doua si a treia oara). Problema este ca aseara, inainte sa isi introduca penisu la mine in vagin i-am facut sex oral...iar cand l-a introdus ( am sangerat putin etc) a fost fara prezervativ si a fost in jur de 20 de secunde nu mai mult.Mentionez ca nu a ejaculat in mine dar e posibil, avand in vedere ca i-am facut oral inainte sa fi avut putina sperma si sa raman insarcinata? Va multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| gicuu1997 a răspuns:

E putin posibil, am patit si eu asa, si doar am tras o sperietura, nimic mai mult

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, există RISC de sarcină deoarece aţi făcut sex NEPROTEJAT!

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat anterior...

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Este posibil, dar din alt motiv.

| Danysan a răspuns:

Tu vb serios 20 de scunde sau 30 ala nu e sex -poate aproximezi tu aiurea.Dar cum ar fi riscuri tot sunt.

| elvisel a răspuns (pentru Danysan):

Probabil tipul a fost super excitat de la sexul oral, faptul ca a reusit un timp de 20 de secunde ma mira si pe mine, pana si preludiul este de minim 5 min happy

| jolidon12 a răspuns:

Teoretic da, dar sunt mai putine cazuri
de genu. Ca sa fi sigura, ia pastila de a doua zi si scapi de orice stres.