| cupyyyy a întrebat:

Am si eu o problema destul de stresanta. Saptamana trecuta trebuia sa-mi vina ciclul, am avut simptome, dar mi-au trecut...Nu am avut niciun contact sexual, dar totusi sunt cam speriata. Ce posibilitati sunt?

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Dereglari hormonale, anexita(raceala)asta in cazu in care ai dureri mari, menstruatie neregulata, stres, alimentatie incorecta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Daca esti virgina nu te ingrijora, deoarece nu iti vine regulat.Nu e nici o problema.
2)Daca nu esti virgina trebuie sa te duci la doctor, deoarece la femei le vine in fiecare data fix.

| cosminik a răspuns:

Vorbeste cu mama ta despre asta sau cu un medic ginecolog poate esti racita acolo jos:p