| Daria999899 a întrebat:

Salutare.
Luna trecută a fost foarte stresanta pentru mine, cu multe examene si solicitări destul se mari. Deși am zis ca nu sunt stresată, totusi stresul se resimte. Ciclul meu este de 32-33 de zile in mod normal, uneori si de 30. Luna trecută ultima menstruație a fost pe 8 iunie. Luna asta văd că am 3 zile întârziere și nu înțeleg de ce. Nu mi-a mai întârziat atât de mult de câțiva ani. Simptome am de vreo săptămână, precum crampe, amețeli usoare, slăbiciuni, ce am de obicei înainte.
De menționat că am avut un contact sexual protejat pe 21 iunie.

Sunt cam speriată. Ar putea fi o sarcină sau se întâmplă de la stres? A mai pățit cineva ca stresul să îi dea peste cap menstruația?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Se poate sa fie pe baza de stres, se poate sa fie din cauza climei, a unei probleme hormonale.Dar având în vedere că sunt doar 3 zile si ai simptome nu cred ca trebuie inca sa iti faci probleme prea mari.

5 răspunsuri:
| clarraxdxs a răspuns:

Exact in aceeasi situatie ca si tine sunt si eu.sad

| Daria999899 explică (pentru clarraxdxs):

Bună happy Ai mai pățit asta înainte sau e prima dată? sad

| clarraxdxs a răspuns (pentru Daria999899):

Prima data.:/