| nicoleee30 a întrebat:

Am si eu o problema, e cam ciudata si prosteasca, dar am nevoie de pareri happy. Iubitul meu evita sa ma sarute pe buze. Adica, ma imbratiseaza, ma pupa pe frunte, pe nas, pe obraz, dar foarte rar pe buze, si atunci numa cand initiez eu sarutul pe buze straight face. Nu inteleg, care-i treaba cu el? Explicati-mi si mie. multumesc!

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Probabil ca este timid sa te sarute pe buze si poate se gandeste ca tie nu ti-ar placea sa te pupe pe buze atunci cand vrea el sau poate are o problema cu respiratia atunci cand nu te pupa. FUNDA>?

| nicoleee30 explică (pentru oOoBrBoOo):

Chiar nu-i vorba de respiratia mea. eu de fiecare data mestec guma! cred ca nu exista ora sau cel putin o data la 2 ore sa nu mestec incontinu.

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru nicoleee30):

Nu ata ci a lui.

| nicoleee30 explică (pentru oOoBrBoOo):

Sa stii ca s-ar putea sa ai dreptate! ca de multe ori m-a intrebat daca am guma. acum totu are sens laughing e posibil sa nu vrea sa ma sarute, crezand ca s-ar putea sa fiu deranjata de mirosu gurii, asa-i?

| oOoBrBoOo a răspuns (pentru nicoleee30):

Pai da... si eu sunt baiat si se mai intampla asa dar doar cand sunt grabit undeva dar imi iau guma si gatabig grin. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

I-ai facut sex oral?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai ceva buze de genul ăsta: http://i.imgur.com/CtwLj.jpg şi i-o fi frică să nu-i absorbi tot capul la tine în gură.

| FckYeah a răspuns:

Pai, nu stiu, poate buzele tale nu au un gust prea placut. Poate, iti miroase gura. Cine stie?

| owesome a răspuns:

Iti pute gura