| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Este o colega de clasa si ma inteleg bine cu ea insa ea a inceput sa se poate mai "ciudat" in ultimele luni. Mereu ma atinge si vrea sa ma atinga, ma imbratiseaza mereu cand stam impreuna, mereu ma ia de mana incrucisandu-ne degetele ( nu asta mi se pare ciudat ci faptul ca mereu ar face numai asta, nu mi-ar mai da drumul, chiar astazi mi-a zis ca m-ar lua la ea acasa si nu mi-ar mai da drumul, sa fiu numai a ei), mi-a spus ca vrea sa ma muste si sa ma sarute pe gat, ma pupa intr-una pe obraz si a sarit si sa ma sarute pe buze de mai multe ori, ma atinge pe sani, se joaca cu degetele pe spatele si mainile mele. Astazi cand vorbeam cu ea intr-una numai la picioarele mele si la sani se uita, ei i se vedea putin sutienul si un amic i-a spus si atunci ea s-a uitat la mine si a zis ca ea vrea sa-mi vada sutienul meu si si-a pus mana pe piciorul meu, ma prinde de fund si ma ciupeste de el. A spus ca asa de draga ii sunt incat nu mai stie ce sa imi faca, ii vine sa ma manance. Mereu il compara pe prietenul ei cu mine ( are prieten de aproape un an), mereu ii vorbeste despre mine si il cearta ca nu o imbraciseaza ca mine, nu ii place sa vorbeasca despre el de fata cu mine si nici nu spune ca il place sau ceva de genul asta cand sunt eu acolo, chiar neaga totul si tot felul de chestii ciudate, imi spune ca ma iubeste dupa ce se uita atent la mine cateva minute apoi schimba subiectul repede. Nu mi se paruse ciudat pana cand ieri o amica a facut misto de mine sa noi doua suntem impreuna. Asa este ea, mai dragastoasa de fel sau este bisexuala? Nu stiu ce sa cred despre ea, ma simt ciudat cand ma atinge. Ce sa fac in privinta ei? Ajutati-ma! Fara cuvinte urate va rog.
P.S avem 17 ani amandoua.

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Fie glumește să vadă ce spui fie chiar te place... asta e există iubire și între fete...

| mihnea123abc a răspuns:

Fai un cadou de ziua ei si duo la cu**ve!

Răspuns utilizator avertizat
| Loreddana a răspuns:

Acum vreo luna ai mai pus o intrebare de genu asta. Ziceai ca te-ai uitat la filme porno si ca vrei sa te atinga nu stiu cum o prietena de-a ta. Cred ca ai fantezii laughing, si o imaginatie bogata.

| Paraschivstefan10 a răspuns:

Suneti fete amandoua?
Atunci ea vrea sa vada cum e o leisbianca daca esti baiat dai o data pulan cur si laso cu psrma pe jos si gata... funditawinking

| Lik3BoSS a răspuns:

...Nu ma mira nimic in ziua de astazi vad fete pe la colturi sarutanduse...Sar putea sa o fi apucat ceva

| barbie777 a răspuns:

Eu cred ca sa indagostit de tine.