| Alex9999 a întrebat:

Am si eu o problema, eram cu prietena mea in pat, si eram doar in chiloti, dupa in timp eu am simtit ceva umed, pe boxeri, m-am uitat sa vad ce este si aveam un lichid transparent pe penis, desi nu mi-am atins penisul de vaginul ei ca eram in chiloti, mentionez ca este virgina, acu intrebarea este daca e posibil sa ramana insarcinata sau nu? Defapt eram lipit de ia, dar nu fix pe vagin, eram cu capul penisului pe piciorul ei, si la 5 minute am pus-o sa se spele sa fim siguri...

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata. Stai linitit!

| εїз a răspuns:

Nu ai avut un contact sexual cu ea. deci ea nu poate ramane insarcinata. si tie ti-a curs sperma, ai ejaculat sperma deeoarece te-ai excitat foarte mult. dar daca sperma a atins vaginul, sunt posibilitati sa ajunga la vagin. daca sperma este pe vagin, nu sunt sanse sa ramana gravida, dar odata ce intra in vagin, poate ramane gravida. dar ea fiind virgina. sperma intrand in vagin, sunt sanse de 45 % sa ramana insarcinata, deeoarece, himenul se rupe doar cand faci sex, ea fiind virgina, nu prea are cum sa ramana insarcinata. decat daca ii rupi tu himenul si ejaculezi in ea.

| mary_5801 a răspuns:

Stai linistit, caci 100% nu e insarcinata.

| カルメン a răspuns:

Stai calm nu se intampla nimic, lichdul transparent a aparut deoarece te-ai excitat, prietena ta nu poate ramane insarcinata deoarece nu ati avut contact sexual, ma intelegi?!?

| soseta ucigasa a răspuns:

Ar fi mai bine sa o pui sa faca un test de sarcina sa fii sigur, eventual fa si o programare la ginecolog si la o clinica de avort ca sa fii sigur. S-ar putea sa ai tripleti!

| Wavey a răspuns:

Nu e nicio problema...
chiar daca penetrarea era completa, fara sa ejaculezi sunt sanse mici sa ramana gravida.
dar ai grija ca sunt in caz ca se intampla si nu folositi protectie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa fie insarcinata. Stai linitit!

| boggy a răspuns:

Pey. nu prea sunt sanse de a ramane insarcinate. de fapt chiar deloc. nu ai avut contact sexual. deci nu ai unde ejacula. doar nu crezi ca sperma sa ridicat de pe picior si a intrat in vaginul ei laughing))))) nu ai ejaculat in vaginul ei nu este nici un pericol

| Roxy_4036 a răspuns:

Nu, stai linistit!

| 0goth0girl0 a răspuns:

Nu se poate. e ok...nu-ti fa griji

| Alex9999 explică:

Imi mai poate raspunde cineva? Vreau sa aflu parerea mai multor persoane