| ilikeice a întrebat:

Bune, sunt destul de speriat, am atins-o pe iubita mea pe vagin dar înainte mi-am atins capul penisului si era umed, nu am ejaculat sau ceva..era doar un lichid transparent lipicios, m-am sters puțin înainte sa o ating dar sunt speriat ca as putea sa o las însărcinată.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu este posibil astfel. Puteti sta linistiti. Ar trebui ca amandoi sa va documentati despre asta. Recomand canalul de Youtube barza vs sexul si contul de Instagram gyneco.md.

| Emilian65 a răspuns:

Nu fi speriat ca ai lasat iubita gravida. In situatia prezentata de tine, nu este risc de sarcina.