| Heyyla a întrebat:

Am fost la iubita mea si am ajutat-o sa se masturbeze (cu mana mea) dar totusi inainte m-am atins la penis (pe capul penisului era un lichid transparent lipicios) ultima data cand m-am masturbat a fost seara trecuta. Vreo sansa sa ramana insarcinata? (Vreau sa anunt ca am introducerea degetele in vagin ul ei)

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vreau sa anunt ca am introducerea, asteptam si finalul concluziile.

| Sofer a răspuns:

Testul ala se face după 21 de zile.

| dinaprilie a răspuns:

Nu!

| lorena1gianinak a răspuns:

Lichid seminal se cheamă... poate exista spermatozoizi in el dar din ce ai povestit sunt șanse de maxim 1
% deși nu are cum

| Heyyla explică (pentru lorena1gianinak):

A facut un test de sarcina si a dat negativ. (O singura liniuță)

| lorena1gianinak a răspuns (pentru Heyyla):

Atunci nu aveți ce sa vă faceți griji. Vedeți și voi daca apar simptome și luați măsuri