| Trinity a întrebat:

Am si eu o problema iubesc o fata de vo 1 luna dar nu stiu daca si ia ma iubeste cand ma inalnesc cu ia imi zice doar buna sau imi face cu mana pe mess vorbesc cu ia si i-am zis ca imi place de ia atunci a intrebat cat de mult in fine asta nu mai conteaza vreau un sfat am intrebat-o o data daca ar vrea sa fie cu mine dar a luat-o in semn de gluma si a ras si sa o intreb in fata mie cam tarseala as vrea si eu un sfat daca se poate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Textul tau este plin de greseli, nu te supara, dar nu te poti exprima asa aici unde vad mii de oameni ce scrii.
Trebuie sa ai curaj sa o intrebi, dar mai lasa timpul sa treaca, sa fii mereu in preajma ei, nu o intreba direct, ca se sperie, o fi si timida, vorbeste cu ea pe mess incearca sa-i pui muzica care stii ca-i place, asteapt-o de la scoala, mergi la ea in cartier, cand iese de la ore stai pe culoar in dreptul usii clasei ei, nu se poate pana la urma sa nu vorbeasca cu tine daca te place intr-adevar, succes.