| silviu20 a întrebat:

Buna TPU am si eu un caz de dragoste ca sa zic asa hai mai bine sancep si imi comentati voi : sunt indragostit de o fata din clasa de la mine, si ea mi-a zis ca ma iubeste, n-am fost nimic iubiti doar prieteni atat, doar ne alintam atat, te iubesc mult etc dar era o dragoste sincera chiar daca nu ne sarutam sau altceva nu ii placea colegei mele sa faca asta cu sarutu, zicea ca poate pe la 16 17 ani o sa ne sarutam dar acum nu, in fine eu m-am certat cu ea adica ea s-a suparat pe mine intr-o zi, dar fratele ei mai mic a inpacato dupa o saptamana o intreb pe ea : ai incredere in mine? si ea zice nu de cand mam suparat pe tine ultima data nu mai am increderein tine, si eu i-am zis dar tu crezi ca te-as da de gol te-as para colegilor cu secretele ca mai iubit si rstul secretelor nu sunt secrete deloc aproape, dar eu i-am zis in gluma ca si ea mi-a facut o gluma cu numele unui baiat, asa ca suntem chit dar ea s-a suparat pe mine, zicea ca o sasi schimbe numarul si numele de mess, si ca nu vrea sa mai vb niciodata, eu am intrebat-o ma vei ierta vreodata peste 2-3 ani ea mi-a zis nu niciodata, nu stiu daca o so mai conving sa senpace cu mine si sa revenim la normal, zicea ca nu ma mai iubeste dar sigur ma iubeste in inima ei sunt sigur, e o fata diferita fata de celelalte e timida dar o iubesc, voi credeti ca as mai avea sanse sa ma mai inpac cu ea vreodata, ea nu iarta oamenii daca gresesc ea nu-i iarta ai zis o prostie ca e proasta cu aia ramanen cap si no mai schimbi neam in bine, mi-am cerut iertare de o mie de ori ce oare sa mai fac, chiar si la scoala ma simt ca naiba si prietenii ibserva ca nu mai am energia aceea si nu vreau sa creada ca mam suparat pe ei din cauza notelor sau altceva, prietena ei vede ca sufar si o ea cu incetul so convinga, noi doi am vrea sa dam la aceeasi licee, poate o sa ma ierte, dati-mi pareri cat mai multe va rog mult daca ati mai patit astfel de cazuti luatimi si id :silviu_junior2008 sa discutam mai profund

3 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Buna,
parerea mea e sa insisti in a te impaca cu ea atata timp cat chiar va iubiti, ti-a zis ca nu te va ierta sa iti vada reactia, ea acum asteapta ca tu sa o cauti...indiferent de ce iti va spune, incearca, incercarea moarte nu are!

| silviu20 explică (pentru Ruxuletz):

Degeaba,am insistat, dar cred ca mai rau ii fac mai bine astept cateva zile sa vad daca se petrece ceva

| Ruxuletz a răspuns (pentru silviu20):

Atunci asteapta, daca vezi ca nu merge...las-o balta, fete sunt destule...