| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, ma intilnescu cu un baiat de 2 ani si 5 luni curind este ziua lui de nastere, ce cadou pot sa-i ofer? Mentionez ca pina acum nu prea ne facem cadouri... Vreau ceva simplu si frumos.

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Salut,
Ai putea sa-i cumperi un ursulet cu o inima pe el pe care sa scrie "i love you"; sau doua bratari la fel, una pentru el si una pentru tine; intr-o rama, o poza cu voi doi!
Succes!

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

O bratara de argint, frumoasa, nu prea groasa in care sa-i poti graba numele tau, asa de fiecare data cand o va vedea isi va aminti de tine!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Scutece sau pampersi,(pentru un baiat de 2 ani si 5 luni), hi, hi

| vladutzaM a răspuns (pentru Neagu_Fanica_1980):

Ne intalnim timp de 2 ani si 5 luni...

| Metals25 a răspuns:

Poti sa ii dai o perna cu o inima pe ea!

| vladutzaM a răspuns:

Ne intalnim timp de 2 ani si 5 luni avem15 si 16 ani...

| aisha33 a răspuns:

Ai putea sa-i faci o cana sau un tricou cu ceva haios. happy