| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema laughing
Nu prea sunt genul care se indragosteste usor, dar m-am atasat in ultimul timp de o fata din liceu. Am aflat id-ul ei de la un prieten din clasa ei (suntem amandoi a 11-a), dar problema ei in general e ca intra extrem de rar pe mess (si de multe ori pe invizibil) si n-are nici facebook.
Cand o mai prindeam on, vorbeam ore in sir fara sa observam cum trece timpul si se deschidea foarte usor in fata mea.
Am mai vazut-o din cand in cand prin liceu si i-am spus "buna" si ne mai intrebam ce facem, dar mereu era cineva pe fuga si nu stateam. laughing
Acum in saptamana asta altfel a mai fost o activitate in care au fost ambele noastre clase si o observam cum se intorcea sa se uite la mine, dar in ultimele saptamani nu intra deloc pe mess si in general parca ma evita... si o plac foarte mult.
Ce pas urmator as putea face ca sa nu mai stau dupa ea cand intra pe mess sau cand ne mai vedem din noroc pe holurile liceului? puppy dog eyes

14 răspunsuri:
| Jeremy1 a răspuns:

Neutrino, in general e mandra, am fost olimpic pe tara de doua ori la istorie si am primit si un premiu international la un concurs de traducere de la Androulla Vassilou, dar o supara faptul ca vin cu prea multe fete acasa si ca nu raman si eu cu una si sa am relatie serioasa laughing Si deh, e mai greu cand pui sentimente si nu vrei doar sa te distrezi cu ele.

| neutrino a răspuns:

Atunci cand te intalnesti cu ea spune-i cat este de frumoasa si invit-o in oras.

| Jeremy1 a răspuns (pentru neutrino):

Cel mai ratat sfat pe care l-am primit vreodata.

| neutrino a răspuns (pentru Jeremy1):

Unui om prost nu-i poti oferi decat un raspuns pe masura, este singura varianta de a-l face sa inteleaga cat este de penibil.

| Jeremy1 a răspuns (pentru neutrino):

Si care ar fi argumentul tau ca eu iti sunt inferior din punct de vedere intelectual? Si factorul de penibil este irelevant in situatia data.
Te-as sfatui sa nu mai arunci cu calificative in persoane pe care nu le cunosti, dai dovada de caracter juvenil cras. Eu mi-am exprimat opinia asupra raspunsului, nu al persoanei. Iti spun eu ca nu ne tragem de sireturi happy Plus ca tu comentezi aiurea doar pentru puncte, nu pentru a ajuta persoana in nevoie.

| neutrino a răspuns (pentru Jeremy1):

Nici nu ma asteptam ca un avorton sa inteleaga ceva din raspunsul meu. Am raspuns pentru altii! Priveste-te bine macar in oglinda si poate ca ai sa vazi de ce esti atat de indezirabil atat la scoala, cat si in afara ei. Si tu mai ai tupeul sa te mai si compari cu altii d.p. v. intelectual. Ai face bine sa nu mai spui la nimeni ca esti si la liceu. Halal!

| Jeremy1 a răspuns (pentru neutrino):

Indezirabil la scoala si in afara ei? Stai linistit/a, in momentul de fata sunt peste tine dpdv al performantelor intelectuale :*. Imi vorbesti mie de bun simt cand tu ai vocabular de boschetar rrom? Imi pare sa observ ce soarta trista ai.
"Am raspuns pentru altii!". Tu esti cretin? Tu raspunzi pentru altii la intrebarea mea? rolling on the floor
Stai linistit burtos virgin si antisocial ce esti, eu macar fac liceul, nu am 4 clase ca tine ca trenul si stau toata ziua pe un site. Trist ca mama ta a putut sa faca un rahat atat de mare ca tine si nu te-a abandonat. Chiar trist!

Vocabularul nu-mi sta in fire, dar vad ca doar atat poate sa-ti inteleaga si singurul tau neuron, si ala obosit si retardat :*.

| Azµre a răspuns (pentru neutrino):

Îmi pare rău dar îl susțin pe Neutrino... În absolut tot ce a spus, nu ești capabil de a scoate o fată în oraș ce te face capabil de o relație?

| neutrino a răspuns (pentru Jeremy1):

Uite, de curiozitate intreaba-ti mama daca tu ai dreptate si daca ea este mandra de ceea ce a **** ( acesta este vocabularul pe care tu il intelegi).

| Jeremy1 a răspuns (pentru Azµre):

Am avut destule relatii cu multe tipe, dar erau genul care se lasau usor si nu-mi mai ofera satisfactie si ma atrag mai mult tipele care se lasa mai greu si sunt mai dificile in acest sens.
Crede-ma, am avut destule experiente pe acest plan, nu era vorba de asta happy

| Azµre a răspuns (pentru Jeremy1):

Atunci i-ați tată inima în dinți fă ceva special pentru ea și cucerește-o! Ce ai de pierdut?

| Jeremy1 a răspuns (pentru Azµre):

Mersi mult pentru opinia ta, apreciez big grin. Si asa o sa si fac, multumesc, insa este o diferenta de a expune problema, intre cum ai facut-o tu si cum a facut-o gibonul de mai sus happy

| Azµre a răspuns (pentru Jeremy1):

Nu trebuie să vă ciondăniți acum și să vă luați la harță care pe care, asta e ați greșit amândoi, împăcați-vă! Hai că acum vorbesc cu Raluca Moianu să facă iar emisiunea Iartă-mă!

| Jeremy1 a răspuns (pentru Azµre):

Ar fi ceva, sa stii! Ii facem din nou rating. rolling on the floor