| wiwiwiwi a întrebat:

Am sinii prea mari, poate fi o problema?

8 răspunsuri:
| Skins97 a răspuns:

Poti avea probleme cu coloana... Bunica trebuia sa se opereze din cauza asta happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU e nici o problemă!

Tu te gândeşti că sunt prea mari, iar altele NU mai ştiu ce să facă ca să-şi mărească sânii laughing

Stai liniştită că e OK!

Toate cele bune.

| h3r a răspuns:

Se zice mulțumesc!

| pietrean a răspuns:

Sanii mari, acum la moda, nu sunt o problema pentru partea masculina.Eu care am sanii mici,aveam complexe, dar, daca judec bine, slaba si cu sanii mari nu as arata prea bine!
Pentru tine, pot fi o problema, in cazul in care te doare coloana vertebrala.

| Keith a răspuns:

Daca te referi la baieti,pai unii prefera sanii mici, altii sanii mari, dar nu trebuie sa te simti complexata din cauza asta, daca tu te apreciezi si esti multumita de cum arati, asa te vor aprecia si ceilalti.Bafta!

| g4mma a răspuns:

G=m*g

| Evelyn89 a răspuns:

Da... pot fi o "povara" grea (la propriu) laughing) nu e nici o problema, bucura-te de atuurile tale, nu le transforma in complexe pentru ca vb aia "altii moare si-asa n-are"

| wiwiwiwi explică:

Mersi tutror pentru incurajare