| anonim_4396 a întrebat:

AM O PROBLEMA FF MARE. De un timp sinii mei sunt cam moi.nu stiu care e cauza. Multi spun ca fata dupa ce incepe viata sexuala sinii se fac moi si se lasa in jos, insa eu sunt virgina. Sinii mei nu sunt nici foarte mari, dar nici mici.sh inca ceva, eu intodeauna dorm in sutieni si poate asta poate fi cauza. ce as putea face ca sa sa se intareasca putin.va rog, ajutati-ma. mi-e frica sa nu creada cineva ca sunt dizvirginata sau ceva de acest gen

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat ca sanii unei fete se inmoaie dupa inceperea vietii sexuale, absolut deloc. Sanii tai se inmoaie si se lasa fiindca esti sedentara si nu faci miscare. Trebuie sa faci sport cu bratele (inot, volei, handbal, tenis).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu purta sutien...mai ales cand dormi.
Din cauza sutienului ti s-au lasat sanii si sunt atat de moi.
Sutien porti doar daca ai sanii mari si lasati!
Doar atunci!

| *Lyttle.me* a răspuns:

Nimeni nu poate afla daca ai fost sau nu dezvirginata...doar daca te duce la ginecolog. Parerea mea e ca nu ar mai trebui sa dormi in sutien...incerca sa-l porti doar cand iesi afara, te plimbi, iesi cu fetele sau orice e legat in a iesi. In casa poti sa-l dai jos si sa stai in ceva confortabil. Sutienu daca-l porti mereu, mereu te mai si strange.si nu stiu propabil opreste si asa din crestere. Incearca sa faci sport.sa dansezi, daca vrei si flotari pentru intarirea lor ca tot zicea ca sunt moihappy. te ajutawinking asculta-mi sfatu

| maiestro a răspuns:

Increarca sa nu mai dormi fara sutien daca nu du-te la un specialistwinking

| bernaaaaa a răspuns:

Pai nu mai purta sutien cand dormi