| Dmitrio a întrebat:

Am spus unei colegi de scoala pe o retea de socializare ca o iubesc. Aproape ca nici nu o stiu. Daca o intilnesc prin scoala ce sa-i spun va rog ajutati-ma. N-am nici o idee.

3 răspunsuri:
| NoNameexd a răspuns:

Calmează-te,că nu e nimic grav.Foarte bine că i-ai spus ce simți tu, dacă nu este reciproc, ea are de pierdut, tu nu.Stai liniștit,ai făcut ceva foarte bun,dacă se uită la tine frumos când vă vedeți du-te la ea și ia-o separat și vorbiți,dacă te evită, ori îi este rușine, ori ea nu te place.În orice caz, nu e acum, e data viitoare.Multă baftă!

| daniellllaaaa a răspuns:

Poti sa nu ii spui nimic doar sa te uiti la ea. Daca se uita si ea la tine insistent inseamna ca asteapta ceva din partea ta. Asa ca va trebui sa iti faci curaj sa o saluti. happy mult succes! ^-^

| Dmitrio explică:

Va rog spuneti-mi ce sa-i spun, nu ce sa fac ca sa vorbesc cu ea