| alexandra555555 a întrebat:

Salut TpU. Cum ii spun unui baiat ca il plac? Deci suntem colegi de banca si are ochi albastri foarte frumosi. Deseori venim de la scoala impreuna si azi a spus ca vrea sa fiu a lui. Nu stiu ce sa-i spun ca sa inteleaga ca si eu il plac. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AneMary99 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-i spui ceea ce simti, altfel mai tarziu vei regreta.Cand veniti de la scoala incearca sa-l iei de mana si sa-i spui tot ce simti.

1 răspuns:
| Iulya_Andra_1999 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa fiti impreuna si nu trebuie sa ii spui ca il placi doar dovedestei prin fapte. Sper sa iti fie de folos raspunsul. big grin