| micuzaaa a întrebat:

Eu iubesc pe cineva si am aflat de la altcineva ca si el ma iubeste nu stiu ce sa fac sa-i spun sau nu? toti colegi lui spun ca ma iubeste dar n-am curajul sal intreb ce sa fac ajutati-ma

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana el va fi capabil sa-ti si vorbeasca. Cat priveste iubirea voastra, las-o usor mai moale...

| xanderblackx a răspuns:

Adolescentismul asta... hai sa-ti explic, in prima faza asta nu e iubire, pana sa experimentezi iubirea mai ai, la voi e doar o atractie, va placeti atata tot. apoi, bine ar fi sa-ti iei inima in dinti, daca nu ai certitudinea ca o va face el, sa stati de vorba, asa o sa iasa ceva, mai ales ca stiti deja ca "va iubiti". in rest, iti faci griji aiurea. numai bine

| BlueArrow a răspuns:

Sa iti zica el ca te iubeste.

| xDirectioner5 a răspuns:

„Eu iubesc" este un cuvant mare, inseamna ca tu chiar tii la acel baiat, eu zic sa-i zici ( daca nu risti nu castigi ) Daca colegi tai zic asta inseamna ca au vazut ei ceva! In orice caz, daca v-ati placea unul pe altul ce? Ati fi impreuna? Oricum nu te cunosc, nu stiu nimic despre tine, dar cred ca esti putin cam micuta pentru a fi impreuna cu cineva, dar bine in ziua de azi si copii de la gradinita au „iubiti"

| nebunel a răspuns:

Gaseste curajul din tine si intreaba-l sunt in acesi situatie ca tine aproximativ fa-ti curaj

| Amalia178 a răspuns:

Ar trebui sa-l intrebi ce simte pentru tine, pentru nu a regreta in viitor gandindute ce s-ar fi intamplat daca nu l-ai fi intrebat.happyPosibilitatea de a fi raspunsul nu este foarte mica avand in vedere ce ai scris mai sushappy, dar daca raspunsul este nu ar trebui sa te bucuri ca ai aflat adevarul.winking. Mult succes! :*

| amalya78x a răspuns:

Poi este o solutie dai de inteles ca il placi si daca nu face el primul pas fal tu bafta happy